Disco Elysium po polsku także na Switchu. Znamy datę premiery fizycznego wydania

News
1118V
Disco Elysium po polsku także na Switchu. Znamy datę premiery fizycznego wydania
Wojciech Gruszczyk | 21.12.2021, 14:01

Już wkrótce kolejni fani Nintendo Switcha będą mogli rozbudować swoje kolekcje fizycznych wersji gier o Disco Elysium. Tytuł zmierza na rynek w pudełku i zarazem otrzyma polską lokalizację – poznajcie pozytywne informacje.

Disco Elysium w ostatnich tygodniach trafiło do fizycznej dystrybucji na PlayStation 4 i Xboksie One, a nawet za sprawą Koch Media Poland możemy zapoznać się z przygodą po polsku. To jednak nie koniec pozytywnych informacji, ponieważ przygoda w pudełkach zmierza także na Nintendo Switcha.

Fizyczne wydanie Disco Elysium – The Final Cut zadebiutuje na platformie Nintendo już 15 marca 2022 roku. Gracze także w tym wypadku mogą liczyć na rozbudowane wydanie i w pudełku pojawi się składany plakat o wymiarach 46 na 61 centymetrów oraz kod na 190-stronicowy cyfrowy artbook.

Disco Elysium – The Final Cut na Nintendo Switcha otrzyma również aktualizację, dzięki której w pozycję zagracie z polskimi napisami. Wcześniej informowaliśmy, że patch trafił na PC, PlayStation oraz Xboksy.

Warto dodać, że Disco Elysium to jedna z najlepszych gier 2019 roku, która choć na początku była dostępna wyłącznie na PC, to jednak deweloperzy opracowali edycje na konsole.

"Disco Elysium - The Final Cut zadebiutuje w pudełku na Nintendo Switch 15 marca 2022. Pełna gra na fizycznym nośniku, stylizowany plakat oraz 190-stronicowy cyfrowy artbook za jedyne 179,99. Zamówienia przedpremierowe już wkrótce możliwe w dobrych sklepach z grami!"

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media Poland

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych