The Batman to „samodzielny” film, ale Robert Pattinson ma już plany na kolejne filmy

Filmy i seriale
729V
The Batman to „samodzielny” film, ale Robert Pattinson ma już plany na kolejne filmy
Wojciech Gruszczyk | 20.12.2021, 19:48

Jednym z najbardziej wyczekiwanych filmów 2022 roku jest „The Batman”. Produkcja nie jest częścią żadnej serii DC, ale Robert Pattinson chciałby z przyjemnością rozwijać kolejne historie. Znany aktor ma plany na kolejne historie.

4 marca 2022 roku odbędzie się premiera „The Batman”. Nie możemy mieć pewności, czy najnowsza produkcja z DC może osiągnąć sukces porównywalny do „Spider-Man: No Way Home”, ale nadciągająca historia ekscytuje wielu widzów.

Robert Pattinson otrzymał szansę wcielenia się w zupełnie nowego Batmana, który nie będzie częścią trwającej serii – taką sytuację widzieliśmy ostatni raz w „Batman Begins” Christophera Nolana, ponieważ Bruce Wayne Bena Afflecka był częścią kontynuacji „Man Of Steel”.

W najnowszym numerze Empire pojawił się tekst na temat „The Batman” i Dylan Clark (producent filmu) nie ukrywa, że to właśnie ten film ma stworzyć fundamenty pod kolejne historie:

„Jako pierwszy samodzielny Batman od dziesięciu lat, mamy nadzieję, że uda nam się stworzyć fundament, na którym można budować historie” – Dylan Clark

Robert Pattinson jednak już aktywnie myśli na temat kolejnych przygód i aktor stworzył pewną „mapę”, gdzie w przyszłości miałby pojawić się Batman:

„Stworzyłem swego rodzaju mapę, gdzie psychologia Bruce'a mogłaby się rozwijać w ciągu dwóch kolejnych filmów. Z przyjemnością bym to zrobił” – Robert Pattinson

Trylogia Roberta Pattinsona? Odnoszę wrażenie, że Warner Bros. ma znacznie większe plany dotyczące tego Batmana, ponieważ jak wiadomo już zapowiedziano serialowy spin-off „Gotham PD”, a pojawiły się nawet plotki dotyczące solowej historii Pingwina.

Dużo w tym wypadku zależy od samego Roberta Pattinsona, ponieważ to on musi przekonać widzów do swojej wersji Batmana – będzie to niezbędne, by fani byli zainteresowani kolejnymi historiami.

Źródło: https://www.empireonline.com/movies/news/the-batman-standalone-movie-robert-pattinson-map-go-next-exclusive/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych