Expeditions Rome z prezentacją walki. Twórcy pokazują ważny element rozgrywki

News
607V
Expeditions Rome z prezentacją walki. Twórcy pokazują ważny element rozgrywki
Wojciech Gruszczyk | 20.12.2021, 20:51

Na samym początku 2022 roku odbędzie się premiera Expeditions Rome. Twórcy nie tylko odliczają do debiutu gry, ale zachęcają również do pozycji za pomocą nowych materiałów. Najnowszy skupia się na walce i zdradza wiele szczegółów.

Expeditions: Rome to najnowszy cRPG, którego premiera odbędzie się już 20 stycznia. Deweloperzy ze studia Logic Artists chcą mieć pewność, że gracze będą gotowi, by dowodzić legionami, więc już dzisiaj możemy sprawdzić materiał, który skupia się na bardzo ważnym elemencie gry – walce. To właśnie za sprawą potężnych oddziałów zainteresowani zmierzą się z dziesiątkami przeciwników, by w ostateczności móc ogłosić chwalebne zwycięstwo.

W Expeditions Rome śmiałkowie na początku stworzą własnego rzymskiego legata (wybierzemy wygląd, płeć, klasę, umiejętności), a następnie wezmą udział w taktycznych pojedynkach – twórcy zadbali o rozbudowany system akcji oparty na zdolnościach.

W tytule poznamy ekscytującą opowieść z pięcioma towarzyszami, a w trakcie rozgrywki trafimy do różnych środowisk – w tym w Afryki Północnej, Grecji, Galii i samego Rzymu. Scenarzyści z Logic Artists zadbali, by przygoda była inspirowana dawnymi dziejami, więc możemy liczyć na szereg intryg politycznych i osobistych dramatów. Fabuła skupi się na trzech obszernych kampaniach wojennych.

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media Poland

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych