Dragon Ball Z: Kakarot otrzymało darmowe demo na konsole i PC. Fani mogą sprawdzić produkcję

News
1098V
Dragon Ball Z: Kakarot otrzymało darmowe demo na konsole i PC. Fani mogą sprawdzić produkcję
Kajetan Węsierski | 19.12.2021, 13:30

Jeśli wciąż zastanawialiście się, czy warto dać szansę najnowszej grze z serii Dragon Ball od CyberConnect2 na konsoli od Nintendo, to teraz macie szansę to sprawdzić. 

Gdy Dragon Ball Z: Kakarot debiutował na PC oraz dużych konsolach, spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem - fani cieszyli się, że wreszcie mogą przeżyć znane i lubiane przygody w stosunkowo otwartym świecie. Sprzedaż potwierdzała bardzo dobre przyjęcie, więc nie może dziwić, że kilka miesięcy temu dostaliśmy oficjalną zapowiedź premiery wersji na Nintendo Switch

Oczywiście, jak to bywa w przypadku portów na konsolę od japońskich gigantów branży rozrywkowej, może być różnie z optymalizacją. Na szczęście Bandai Namco postanowiło nieco ułatwić wybór potencjalnym zainteresowanym. Wydawcy udostępnili na Nintendo Switch pełnoprawną wersję demonstracyjną gry, która pozwoli nam spędzić nieco czasu w świecie Smoczych Kul, bez konieczności kupowania pełnej edycji. 

Co jednak ciekawe, demo trafiło nie tylko na hybrydowe urządzenia, ale także na pozostałe sprzęty (włącznie z PC). Pozwala to nie tylko przetestować kwestie optymalizacyjne, ale sprawdzić również, czy ten typ produkcji przypadnie nam do gustu (a mówimy przecież o ponad 40 godzinach na zaliczenie całej przygody). Bardzo fajna inicjatywa i oby jak najwięcej podobnych ruchów ze strony wydawców i twórców. 

Dla tych, którzy jeszcze nie doświadczyli życia w świecie Dragon Ball Z...
Darmowa wersja demonstracyjna #DBZK jest już dostępna na całym świecie na konsole i komputery PC!

Źródło: https://twitter.com/dragonballgames

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych