Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 15.06.2021 18:28
Dragon Ball Z: Kakarot Nintendo Switch
548V

Dragon Ball Z: Kakarot zmierza na Nintendo Switch! Przygody Son Goku i ekipy zadebiutują już we wrześniu

Podczas trwającej obecnie imprezy Nintendo nie mogło zabraknąć oczywiście czegoś dla fanów anime - dowiedzieliśmy się, że najnowsza gran z uniwersum Smoczych Kul trafi na Switcha!

Dragon Ball Z: Kakarot to bardzo udana gra bazująca na świetnie wykreowanym przez Akirę Toiryamę, która zadebiutowała na początku ubiegłego roku. Tytuł spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem, pozwalając graczom przejść przez doskonale znane przygody z Dragon Ball Z. Co więcej, od momentu debiutu jest cały czas rozwijana i powiększania o kolejne dodatki (najnowszy już za jakiś czas).

Podczas Nintendo Direct, będącego częścią tegorocznego E3, otrzymaliśmy oficjalną zapowiedź tego, iż tytuł zmierza na hybrydową konsolę od japońskich gigantów rozrywki! I jest to świetna informacja, albowiem tytuł zdaje się naprawdę dobrą opcją, aby wylądować na Nintendo Switch. Co ciekawe, projekt zadebiutuje z obiema częściami DLC "A New Power Awakens", więc będziemy mogli przeżyć przygody z Dragon Ball: Super. 

Premiera gry zaplanowana jest na 24 września, więc musimy uzbroić się w cierpliwość i poczekać jeszcze przynajmniej trzy miesiące. Jeśli jednak oznacza to dostarczenie Dragon Ball Z: Kakarot w formie, która nie będzie odstawała od stacjonarnych konsol, to zdecydowanie warto czekać! 

Tagi: Bandai Namco CyberConnect2 Dragon Ball Z: Kakarot