Iza Łęcka Iza Łęcka 15.12.2021 12:26
Logo PlayStation
2392V

Nowe gry na PS5 i PS4. Sony reklamuje premiery tego tygodnia

Końcówka 2021 roku jest niezwykle spokojna dla społeczności PlayStation, jednak nie oznacza to, że na rynku nie debiutują tytuły od zewnętrznych zespołó. Sprawdźcie najnowszy materiał poświęcony ostatnim debiutom.

W ostatnim czasie japoński producent zrobił niemałą niespodziankę użytkownikom PS5 i oficjalnie zapowiedział panele do konsoli oraz pakiet nowych kontrolerów DualSense. Tym samym już na początku przyszłego roku część graczy będzie mogła ogrywać ulubione tytuły, wykorzystując pady inspirowane galaktyką.

Na co jednak możemy liczyć w najbliższych dniach? Redakcja PlayStation Access opracowała materiał skupiający się na nowościach tego tygodnia, w którym wyróżniono Among Us, Five Nights at Freddy's: Security Breach oraz rozszerzenie Fatesworn do Kingdoms of Amaulr: Re-Reckoning.

Dzięki najnowszemu dodatkowi do produkcji studia Kaiko gracze wkroczą na zupełnie nowe tereny Amaluru, do górskich wiosek, jaskiń oraz do starożytnego miasta Crownhold. Główna fabuła, w której należy zmierzyć się z Bogiem Chaosu, trwać będzie około 6 godzin. Kolejna premiera tego tygodnia, Five Nights at Freddy's: Security Breach, jest następną odsłoną horroru, nad którą pracowało Steel Wool Studios. Wcielając się w chłopca o imieniu Gregory, będziemy musieli zmierzyć się z przerażającymi przeciwnikami na terenie centrum handlowego.

Jaką grę planujecie sprawdzić w tym tygodniu?

 

Źródło: YouTube.com

Tagi: PlayStation playstation access PS4 PS5