DualSense w nowych kolorach! Japończycy oferują kolejne wydania pada do PS5

News
1528V
DualSense w nowych kolorach! Japończycy oferują kolejne wydania pada do PS5
Wojciech Gruszczyk | 13.12.2021, 14:27

Sony uwielbia zaskakiwać! Po kilku miesiącach od zapowiedzi DualSense w dwóch barwach, korporacja ogłasza następne akcesoria – blisko premiery paneli do PS5 na rynku zawitają również kolejne kontrolery. Sprawdźcie szczegóły.

Sony nie traci dzisiaj czasu. Po zapowiedzi oficjalnych paneli do PlayStation 5, nadszedł czas na kolejne doniesienia dotyczące kontrolerów DualSense. Japończycy rozbudowują ofertę o urządzenia w kolejnych kolorach.

Po Cosmic Red i Midnight Black producent PlayStation przedstawia pady w trzech nowych kolorach – tym razem gracze będą mogli zakupić DualSense Galactic Purple, Starlight Blue and Nova Pink. Nowe akcesoria będą dostępne w sprzedaży od stycznia 2022 roku i zostały wycenione na 74,99 dolarów. Jak na razie nie znamy jednak polskiej ceny.

W oficjalnej wiadomości do społeczności PlayStation Isabelle Tomatis, starszy dyrektor ds. PS VR, eSportu, marketingu urządzeń peryferyjnych i licencji, SIE, oficjalnie zapowiedziała nowości:

„Dziś mamy przyjemność ujawnić najnowsze kolory, które dołączyły do rodziny kolorowych akcesoriów PS5: Nova Pink, Starlight Blue i Galactic Purple. Najnowsze kolory inspirowane galaktyką, dodane do wcześniej wypuszczonych kolorów Cosmic Red i Midnight Black kontrolera bezprzewodowego DualSense, pojawią się na całym świecie od stycznia 2022 roku w sklepach detalicznych”.

W naszej galerii możecie sprawdzić propozycje z różnych ujęć.

Poniżej możecie zobaczyć, jak prezentują się poszczególne kolory.

DualSense Galactic Purple

Starlight Blue

Nova Pink

Źródło: https://blog.playstation.com/2021/12/13/new-dualsense-wireless-controller-colors-arrive-next-month-followed-by-new-ps5-console-covers/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych