The Anacrusis zadebiutuje w Xbox Game Pass. Znamy datę premiery

News
635V
The Anacrusis zadebiutuje w Xbox Game Pass. Znamy datę premiery
Iza Łęcka | 14.12.2021, 11:43

Już na samym początku 2022 roku w ofercie Xbox Game Pass wyląduje kolejna intrygująca produkcja. The Anacrusis, kooperacyjna strzelanka, zadebiutuje w styczniu – deweloperzy zdradzili swoje plany dotyczące kontaktu z graczami.

W 2022 roku katalog Xbox Game Pass zostanie wzbogacony między innymi takimi pozycjami jak Starfield oraz Redfall, ale obok produkcji AAA możemy także liczyć na gry od mniej znanych zespołów. Jedną z takich produkcji jest The Anacrusis.

Pierwszy raz o tytule informowaliśmy  w czerwcu, natomiast obecnie Stray Bombay, w którym pracują również byli deweloperzy Valve, ogłosiło datę premiery produkcji. The Anacrusis zadebiutuje 13 stycznia 2022 roku i będzie dostępne na Xboksach Series X|S, Xboksie One, komputerach osobistych oraz w abonamencie Xbox Game Pass.

The Anacrusis to kooperacyjny shooter, w którym czterech śmiałków będzie musiało stawić czoła krwiożerczym hordom obcych. Już na pierwszy rzut oka produkcja przypomina Left 4 Dead, co nie jest bezpodstawnym porównaniem. Za tytuł odpowiada Chet Faliszek, czyli były scenarzysta serii Left 4 Dead. W oficjalnym materiale skierowanym do graczy szef Stray Bombay zapowiedział, że studio pragnie rozwijać grę w kontakcie ze społecznością:

„Chcemy aktywnie współpracować ze społecznością, a nie tylko reagować na błędy i tym podobne rzeczy. Będziemy sensownie zmieniać grę w oparciu o opinie społeczności”.

Czy The Anacrusis może odnieść sukces? Jak wiadomo, najnowsza pozycja Turtle Rock Studios, Back 4 Blood, zanotowała bardzo dobry start. Choć twórcy ze Stray Bombay stawiają na inne umiejscowienie wydarzeń, przyjęta koncepcja może zachęcić część sympatyków strzelania.

Źródło: https://twinfinite.net/2021/12/left-4-dead-esque-fps-the-anacrusis-comes-to-pc-xbox-next-month/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych