Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 10.06.2021 21:04
The Anacrusis
447V

The Anacrusis to nowy kooperacyjny shooter. Gra zadebiutuje w Xbox Game Pass

Tegoroczny Summer Game Fest obfituje w mnóstwo bardzo ciekawych zapowiedzi, wśród których znalazło się nawet i miejsce dla gry tworzonej w Bombaju. Poznajcie The Anacrusis.

Geoff Keighley chwalił się już na początku dzisiejszego show, że na Summer Game Fest zobaczymy nie tylko wielkie gry od wielkich i znanych deweloperów, ale także te mniejsze produkcje o dopiero debiutujących co zespołów. Takim dziełem jest zaprezentowane właśnie The Anacrusis, kooperacyjny shooter dla czterech graczy wprost z Bombaju - jednego z najważniejszych miast Indii. 

Pokazany podczas imprezy zwiastun produkcji skupia się na walce z hordami kosmicznych potworów, do anihilowania których wykorzystamy laserowe bronie i inne pukawki rodem z Overwatcha czy innego Paladinsa. Całość może okazać się naprawdę bardzo fajną zabawą w składzie dobrze zgranych przyjaciół, dlatego też deweloperzy zdecydowali się na początkową premierę wyłącznie na PC i Xbox One oraz Xbox Series X|S z debiutem w ramach Xbox Game Pass. Tytuł wskoczy także na Steam oraz Epic Games Store. 

Tagi: Epic Games Store Summer Game Fest The Anacrusis xbox game pass