Mass Effect i Henry Cavill? Aktor prezentuje tajny projekt, który może być związany z serią BioWare

Gry (plotka)
1803V
Mass Effect i Henry Cavill? Aktor prezentuje tajny projekt, który może być związany z serią BioWare
Wojciech Gruszczyk | 24.02.2021, 20:13

Jak wiadomo BioWare wraca do Mass Effecta, więc gracze mogą szykować się na Mass Effect Legendary Edition oraz zupełnie nową część serii, ale co powiecie, jeśli jest to dopiero początek? Henry Cavill wspomina o tajnym projekcie, którym może być film lub serial w uniwersum Kanadyjczyków.

Jak wiadomo Henry Cavill pracuje teraz nad kolejnymi odcinkami do drugiego sezonu „Wiedźmina”, ale możemy podejrzewać, że aktor przymierza się do kolejnego projektu. Cavill opublikował dzisiaj na Instagramie zdjęcie z charakteryzacji do roli Geralta, pokazał niewyraźną kartkę i dodał tajemniczą wiadomość:

Dalsza część tekstu pod wideo

„Tajny projekt? Czy tylko garść papieru z przypadkowymi słowami na nim.... Chyba będziecie musieli poczekać i zobaczyć”.

Tak naprawdę trudno zobaczyć, co dokładnie prezentuje Cavill, ale redakcji GryOnline.pl za sprawą programu Focus Magic udało się pozbyć rozmycia i dostrzeżono, że na kartce pojawiają się następujące słowa: „Cerberus”, „Reaper”, „Geth” czy „Tali’Zorah”, które możemy oczywiście połączyć z uniwersum BioWare.

Co ciekawe, redakcji udało się nawet ustalić, że aktor miałby trzymać informacje dotyczące Mass Effect 3 – tekst to dokładnie szczegóły fabuły ostatniej przygody komandora Sheparda.

Czy Henry Cavill właśnie próbuje nam powiedzieć, że otrzymał możliwość wcielenia się w głównego protagonistę Mass Effecta w nowym serialu lub filmie? Raczej pokazanie dokładnie tej kartki nie jest przypadkowe, jednak możemy podejrzewać, że aktor nie spodziewał się tak szybkiego rozszyfrowania tej zagadki.

Mass Effect i Henry Cavill? Aktor prezentuje tajny projekt, który może być związany z serią BioWare

Źródło: Autor zdjęcie Tinseltown (shutterstock) https://www.gry-online.pl/newsroom/henry-cavill-czyta-o-mass-effect-i-sugeruje-tajny-projekt/z61f57c (Paweł, dzięki za link!)

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper