Gothic 2: Kroniki Myrtany z rewelacyjnymi ocenami. Ogromny darmowy mod hitem na Steam

Gry
3054V
Gothic 2: Kroniki Myrtany z rewelacyjnymi ocenami. Ogromny darmowy mod hitem na Steam
Bartosz Dawidowski | 13.12.2021, 12:44

Wielkie, fanowskie rozszerzenie do Gothica 2, udostępniane za darmo, cieszy się ogromną popularnością i uznaniem. Autorzy projektu już teraz mogą mówić o dużym sukcesie.

Oceny "Kronik Myrtany: Archolos", czyli stworzonej w formie moda kampanii, której przejście zająć może nawet ponad 40 godzin, nie pozostawiają złudzeń. Fani zachwycili się dziełem zespołu The Chronicles of Myrtana Team. Aż 98% recenzji graczy zakończonych jest rekomendacją. Werdyktów zebrało się już ponad 1260.

Po statystykach dostępnych na Steam widać również, że gratisowy mod cieszy się imponującą popularnością. W trakcie weekendu w kulminacyjnym momencie w tytuł grało jednocześnie prawie 10 tysięcy osób. Warto pamiętać,  że mod dostępny jest również poza platformą cyfrowej dystrybucji Valve, co oznacza, że liczba osób bawiących się w trakcie ostatnich dni w Gothic 2: Kroniki Myrtany była nawet wyższa.

Mod chwalony jest za bardzo dobrze napisane i udźwiękowione dialogi (świetny, polski dubbing), długi czas rozgrywki czy świeży ekwipunek, który nie występował w Gothic 2: Gold Edition. Do odpalenia moda wymagane jest posiadanie Gothic II Noc Kruka/Gothic 2: Gold Edition. 

Więcej na temat Kronik Myrtany do Gothic 2 przeczytacie w tym miejscu.

Źródło: https://polskigamedev.pl/gothic-ii-kroniki-myrtany-frekwencyjny-sukces-i-swietne-oceny/ https://store.steampowered.com/app/1467450/Kroniki_Myrtany_Archolos/?l=polish

Komentarze (37)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper