Tom Holland w Spider-Man: Uniwersum? Aktor marzy o występie w animowanej wersji przygód Milesa Moralesa

Filmy/seriale
826V
Tom Holland w Spider-Man: Uniwersum? Aktor marzy o występie w animowanej wersji przygód Milesa Moralesa
Kajetan Węsierski | 12.12.2021, 15:30

Wygląda na to, że animacja o Spider-Manie od Sony przypadła do gustu nie tylko fanom, ale również aktorom. Dwóch z głównych bohaterów "Spider-Man: No Way Home" marzy o występie w fenomenalnej produkcji o Milesie Moralesie.

Znajdujemy się obecnie w naprawdę fantastycznym okresie dla fanów Spider-Mana. Zaledwie kilka dni dzieli nas od kinowej premiery "Spider-Man: No Way Home", na którą wiele osób czeka od lat. A idąc w drugą stronę - blisko tydzień temu dostaliśmy przecież pierwszy pełnoprawny zwiastun kontynuacji fenomenalnej animacji o Milesie Moralesie, która ma nosić tytuł Spider-Man: Across The Spider-Verse (Part One)

Dalsza część tekstu pod wideo

Na rzeczony sequel wyczekuje naprawdę sporo osób i nie może to dziwić w najmniejszym stopniu - mówimy wszak o filmie, który ma okazać się przynajmniej tak dobry, jak debiutujące kilka lat temu "Spider-Man: Uniwersum". Czy to się uda? Wiele wskazuje na to, że tak. Zresztą, sam projekt rośnie w siłę, a kolejne osoby chciałyby być jego częścią. Wśród tego grona jest nawet Tom Holland (Peter Parker w filmach MCU): 

Kocham je [filmu Spider-Verse - przyp. red.] i czekam po prostu na telefon. Ludzie, zadzwońcie do nas. Wsadźcie nas do filmu, naprawdę chcemy tam być [z Zendayą - przyp. red.].

Aktor zdradził także, że Amy Pascal pytała go na planie do najnowszej produkcji o Pajączku, czy byłby zainteresowany występem w animacji, ale później temat się urwał. Cóż, w gruncie rzeczy nie można wykluczyć możliwości usłyszenia Toma Hollanda w następnych filmach z cyklu "Spider-Verse", albowiem multiwersum jest tam motywem przewodnim i przemycanie kolejnych inkarnacji bohaterów huśtających się na sieciach jest wręcz fundamentalną sprawą. 

Źródło: https://comicbook.com/movies/news/spider-man-no-way-home-tom-holland-zendaya-want-roles-across-the-spider-verse/

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper