Spider-Man: No Way Home na nowych grafikach. Bliskie spojrzenie na antagonistów na nowych plakatach

Filmy i seriale
1478V
Spider-Man: No Way Home na nowych grafikach. Bliskie spojrzenie na antagonistów na nowych plakatach
Kajetan Węsierki | 04.12.2021, 08:30

Do premiery najnowszej odsłony przygód popularnego Spider-Mana zostały już zaledwie dwa tygodnie, więc wszystkie oddziały Sony i Disneya podgrzewają atmosferę.

Kinowa premiera filmu "Spider-Man: No Way Home" to bez dwóch zdań jedno z największych popkulturowych wydarzeń końcówki 2021 roku - najlepiej świadczy o tym poziom sprzedaży biletów, które pobił wszelkie rekordy ostatnich lat. I choć zapowiadano, że prawdopodobnie będzie to "wielkie zakończenie", to wygląda na to, iż w tym przypadku koniec jednego, będzie początkiem drugiego - na przykład wstępem do nowej trylogii.

Jakkolwiek by nie było, przed nami wydarzenie, którego żaden fan komiksów z Peterem Parkerem nie może sobie odmówić. Gdyby zebrać wszystkie plotki i spekulacje, prawdopodobnie można by napisać na ten temat wręcz kilka tomów książek. A wciąż mogłoby braknąć miejsca. Sytuacja wygląda jednak tak, iż sami twórcy podsycają nam oczekiwania. Choćby postaciami antagonistów.

Wiemy przecież, że w filmie spotkamy wrogów, których możemy kojarzyć z kinowych dzieł przedstawiających inne inkarnacje Parkera. Green Goblin i Doctor Octopus będą tymi z trylogii z Tobeyem Maguirem, a Electro pojawił się w dwóch filmach, gdzie w Pajączka wcielał się Andrew Garfield. Teraz trzem antagonistom możemy przyjrzeć się bliżej dzięki serii plakatów. I zdecydowanie warto zerknąć - choćby na liczne szczegóły. Sprawdźcie sami!

Nowe plakaty ze złoczyńcami ze #SpiderManNoWayHome.

Electro
Doc Ock
Green Goblin

Źródło: https://twitter.com/CultureCrave

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych