Serious Sam 4 otrzyma nowe DLC? Twórcy przygotowują nas na mroźną lokację

News
475V
Serious Sam 4 otrzyma nowe DLC? Twórcy przygotowują nas na mroźną lokację
Kajetan Węsierski | 12.12.2021, 11:30

Wygląda na to, że najnowsza odsłona serii Serious Sam, która debiutowała w ubiegłym roku, doczeka się zupełnie nowego DLC! Twórcy zamierzają nas nieco ochłodzić.

Serious Sam 4 zadebiutował we wrześniu ubiegłego roku i o tytule bardzo szybko zrobiło się cicho - niewiele się wokół niego od premiery działo. Głośniej zaczęło się natomiast robić w minionych tygodniach. Najpierw pojawiły się informacje o planowanej premierze na konsolach, a później potwierdzono, że gra trafi do Game Passa - zarówno na PC, jak i na Xboksach.

I wygląda na to, że ten hałas nie był bynajmniej kwestią przypadku, a sama ekipa z Croteam zamierza dostarczyć nam coś ciekawego kilkanaście miesięcy po debiucie. Prawdopodobnie mowa o nowym DLC. Skąd przypuszczenia? Twórcy udostępnili na swoim kanale na YouTube krótki materiał zatytułowany "A Seriously Cold Teaser", który nie zdradza absolutnie nic poza kilkoma mroźnymi lokacjami.

Wielu fanów przypuszcza, że będzie to dodatek, który w rzeczywistości stanowił wyciętą część oryginalnej gry. Przecieki zdradzały, iż w produkcji był Rozdział 14, - "The Refinery", który rozgrywał się w mroźnej Rosji. Biorąc pod uwagę zrzuty ekranu, które pokazano w teaserze, mogłoby się to niejako pokrywać z tymi doniesieniami. Pozostaje nam więc chyba czekać tylko na oficjalne ogłoszenie, a potem zupełnie nowe, śmiercionośne bronie. Zagracie?

Źródło: https://www.thegamer.com/serious-sam-4-dlc-cut-the-refinery/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych