Xbox Game Pass z kolejną grą-niespodzianką. Microsoft oferuje zaskakujący tytuł

News
3825V
Xbox Game Pass z kolejną grą-niespodzianką. Microsoft oferuje zaskakujący tytuł
Iza Łęcka | 07.12.2021, 07:01

Microsoft nie zwalnia i ponownie rozbudowuje ofertę Xbox Game Pass. W nocy do cyfrowego sklepu Xboksa została dodana nowa produkcja, którą automatycznie wliczono do katalogu abonamentu. To już 13 tytuł, jaki sprawdzimy dzięki usłudze w tym miesiącu.

Niedawno korporacja z Redmond ogłosiła 12 gier zmierzających do Xbox Game Pass w pierwszej połowie grudnia, jednak w zestawieniu nie uwzględniono pozycji chorwackiego studia Croteam. FPS w ostatnich tygodniach otrzymał rating na konsolach Sony oraz Microsoftu, więc mogliśmy się spodziewać, że wkrótce odbędzie się premiera, tymczasem nic nie zwiastowało kolejnej niespodzianki.

W nocy Serious Sam 4 znalazł się na serwerach Microsoftu i szybko został dodany do Xbox Game Pass – produkcja jest dostępna na konsolach (Xbox Series X|S, Xbox One) oraz komputerach osobistych:

„Serious Sam 4 jest dostępny w Xbox Game Pass

Konsole https://bit.ly/3EwNrEu

PC https://bit.ly/31FebEl”

Jak dotąd Serious Sam 4 zadebiutował wyłącznie na PC oraz Stadii, zgarniając oceny na poziomie 70%. Na pewno nie jest to najmocniejsza odsłona serii, lecz nie ulega wątpliwości, że znajdą się chętni gracze, którzy z przyjemnością w ramach subskrypcji zagrają w strzelankę.

Serious Sam 4 w Xbox Game Pass śmiało można uznać za idealną ofertę –  zapewne wielu odbiorców chętnie ją sprawdzi, ale tylko nieliczni w obliczu tak wielu ciekawych gier AAA, zdecydowaliby się na zakup w dniu debiutu.

Źródło: Twitter: Wario64

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych