Weird West zadebiutuje w Game Passie! Gra od twórców Dishonored pojawi się w usłudze w dniu premiery

News
1256V
Weird West zadebiutuje w Game Passie! Gra od twórców Dishonored pojawi się w usłudze w dniu premiery
Kajetan Węsierski | 11.12.2021, 14:30

Mało Wam niespodzianek w Game Passie? WolfEye Studios zapowiedziało, iż ich nadchodzący projekt również trafi do biblioteki dostępnej dla subskrybentów. I to w dniu premiery!

Microsoft cały czas poszerza bibliotekę Game Passa i prócz stałych produkcji, które pojawiają się w comiesięcznym cyklu, dorzuca także kilka mniejszych niespodzianek - w grudniu ma być nią tajemniczy Record of Lodoss War: Deedlit in Wonder Labyrinth. I jest to świetna opcja, albowiem sprawia, że praktycznie cały czas możemy liczyć na coś nowego, co po prostu warto sprawdzić.

Teraz natomiast dostaliśmy kolejną dobrą informację. Kojarzycie Weird West? To izometryczna fuzja giry action RPG i taktycznej "skradanki", za której stworzeniem stoją współtwórcy serii Dishonored. Brzmi ciekawie, prawda? Już jakiś czas temu potwierdzono, że gra zadebiutuje 11 stycznia 2022 roku na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One, a teraz pojawiła się kolejna świetna wiadomość.

Jak bowiem przekazała ekipa z WolfEye Studios na swoich mediach społecznościowych, projekt od dnia premiery dostępny będzie w Xbox Game Pass oraz PC Game Pass! To bez dwóch zdań fantastyczna wiadomość, dzięki której na pewno więcej osób sięgnie po ten nietypowy projekt. Dla fanów Dzikiego Zachodu będzie to pozycja obowiązkowa, więc dobrze, że zostanie udostępniona w ramach abonamentu.

Weird West trafi do Xbox Game Pass już w dniu premiery!

Wsiądź na siodło 11 stycznia 2022 r.

[Gra - przyp. red.] będzie dostępna od debiutu zarówno na Xbox Game Pass, jak i na PC Game Pass.

Źródło: https://gamingbolt.com/weird-west-will-come-to-xbox-and-pc-game-pass-on-day-1

Komentarze (77)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych