Weird West fascynuje pomysłami. Poznaliśmy długość rozgrywki i datę premiery gry od współtwórców Dishonored

News
928V
Weird West fascynuje pomysłami. Poznaliśmy długość rozgrywki i datę premiery gry od współtwórców Dishonored
Bartosz Dawidowski | 29.10.2021, 12:13

Zespół WolfEye Studios, złożony w wiekszości z autorów Dishonored oraz Prey, już prawie skończył pracę nad Weird West. Poznaliśmy dokładny termin premiery!

Ekipa WolfEye ujawniła dzisiaj, że Weird West trafi do sprzedaży 11 stycznia 2022 r. Zapowiedzi towarzyszy nowy materiał wideo, skupiony na prezentacji głównych założeń gameplayowych gry.

W rzeczonej produkcji, utrzymanej w klimatach westernowych, nie zabraknie motywów Dark Fantasy. Niektóre postacie mogą się w Weird West przemieniać w rozmaite bestie (np. w stwory przypominające wilkołaki), rozpływać w powietrzu itd. W grze nie zabraknie - oprócz głównego wątku fabularnego - również zwariowanych misji pobocznych. Deweloperzy twierdzą, że zaliczenie całej przygody, stanowiącej fuzję RPG Akcji z taktyczną skradanką, zabierze nam ok. 40 godzin.

Deweloperzy tak przedstawiają najważniejsze atrakcje w Weird West:

  • Gra uwzględnia wcześniej podjęte decyzje, zmieniając kierunek narracji.
  • 5 różnych postaci - każda z własną opowieścią.
  • Tytuł uwzględnia różne style rozgrywki dzięki symulacji sandboksowego świata, gdzie postacie, frakcje i całe społeczności reagują w autentyczny sposób na decyzje gracze.
  • Gracze będą musieli podjąć brutalne decyzje, których konsekwencji nie da się cofnąć - dotyczy to również śmierci bohaterów.

Do premiery Weird West dojdzie 11 stycznia 2022 r. na Xbox One, PC (Steam) oraz PS4.

Źródło: https://www.weirdwest.com/

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych