Xbox Game Pass z kolejną grą-niespodzianką w grudniu? Gracze mogą otrzymać następny tytuł na premierę

Plotka
3834V
Xbox Game Pass z kolejną grą-niespodzianką w grudniu? Gracze mogą otrzymać następny tytuł na premierę
Wojciech Gruszczyk | 10.12.2021, 17:20

Microsoft w przyszłym tygodniu przedstawi ostatnią listę gier zmierzających do Xbox Game Pass i na zestawieniu może pojawić się kolejna niespodzianka. Według koreańskiej strony platformy, gracze mają otrzymać Record of Lodoss War: Deedlit in Wonder Labyrinth.

W ostatnich dniach nie możemy narzekać na brak pozytywnych informacji dotyczących Xbox Game Pass. Dzisiaj wspominaliśmy na temat nowych gier zmierzających do usługi, ale warto pamiętać, że na początku przyszłego tygodnia powinniśmy poznać ostatnią ofertę na 2021 rok – aktualnie firma przedstawiła tylko połowę produkcji na grudzień.

Bardzo możliwe, że na zestawieniu Xbox Game Pass pojawi się Record of Lodoss War: Deedlit in Wonder Labyrinth, ponieważ na koreańskiej stronie Xboksa obok gry pojawiło się logo usługi:

„Logo Xbox Game Pass znajduje się na „Record of Lodoss War-Deadlit in Wonder Labyrinth-”, który zadebiutuje 16 grudnia”

Nie jest to potwierdzona wiadomość, ale na pewno wielu graczy chętnie sprawdzi pozycję, która zadebiutowała aktualnie wyłącznie na PC – tytuł otrzymał „bardzo pozytywne” recenzje od graczy, a ostatnie opinie są „przytłaczająco pozytywne”.

Mieliście na radarze Record of Lodoss War: Deedlit in Wonder Labyrinth? Gra 16 grudnia zadebiutuje na PlayStation 5, Xboksach Series X|S, PlayStation 4, Xboksie One i Nintendo Switchu. Jest to metroidvania – poniżej możecie sprawdzić zwiastun.

Źródło: Twitter: 1978iamdesign

Komentarze (29)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych