Halo będzie hitem? Serial ma ogromny budżet, może trafić do Polski, a twórcy już zamówili 2 sezon

Filmy i seriale
1007V
Halo będzie hitem? Serial ma ogromny budżet, może trafić do Polski, a twórcy już zamówili 2 sezon
Wojciech Gruszczyk | 10.12.2021, 16:45

Paramount+ nie podało nawet daty premiery pierwszych odcinków serialu „Halo”, ale już teraz potwierdzono prace nad drugim sezonem historii. Twórcy podobno wyłożyli na opowieść ogromny budżet, by mieć pewność, że propozycja zaprezentuje odpowiedni poziom.

Pierwszy zwiastun serialu „Halo” zebrał sporo pochwał, ale tak naprawdę nadal nie wiemy, kiedy historia trafi do widzów. Jak się jednak okazuje – wytwórnia jest bardzo pewna sukcesu propozycji, ponieważ już dzisiaj zamówiono drugi sezon historii.

Redakcja Moviesr, otrzymała bardzo ciekawe szczegóły – 10 odcinków „Halo” ma trafić na Paramount+ w 2022 roku, ale według dostępnych informacji: „premiera serialu odbędzie się również na Netflixie i Amazon Prime Video w różnych krajach”.

Możemy w tej sytuacji przypuszczać, że Paramount Pictures udostępni przygodę na inne platformy w regionach, w którym nie znajduje się Paramount+.

Dziennikarze wspominają, że szacowany budżet pierwszego sezonu „Halo” miał wynieść aż 200 mln dolarów – to znacznie więcej niż wcześniej wspominane 40 mln dolarów. Prace nad premierową historią mają zakończyć się w styczniu.

Źródło: https://moviesr.net/p-sci-fi-series-halo-renewed-for-season-2-at-paramount

Komentarze (37)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper