Serial Halo nie zawiedzie? Zobaczcie pełny zwiastun oczekiwanej produkcji

Filmy i seriale
811V
Serial Halo nie zawiedzie? Zobaczcie pełny zwiastun oczekiwanej produkcji
Wojciech Gruszczyk | 10.12.2021, 04:40

343 Industries może w tym tygodniu świętować udaną premierę Halo Infinite, a Paramount rozpoczyna promocję swojego widowiska. Na początku 2022 roku zadebiutuje serial „Halo” i dzisiaj możemy sprawdzić pełny zwiastun historii. Fani Master Chiefa powinni zacierać rączki.

O serialu „Halo” słyszeliśmy pierwszy raz w 2015 roku – wtedy to producentem opowieści miał zostać Steven Spielberg. Projekt przeszedł wiele zmian, wielokrotnie pojawiały się plotki, według których produkcja już dawno trafiła do kosza, ale jak się okazuje... Opowieść faktycznie zadebiutuje.

Prace na planie rozpoczęły się w październiku 2019 roku i twórcy mogli skorzystać z budżetu sięgającego ponad 40 mln dolarów, więc nie możemy tutaj mówić o gigantycznych środkach. Historia może jednak zainteresować fanów IP, ponieważ pierwsze materiały pokazywane przez Paramount+ wyglądały obiecująco.

W głównego bohatera serialu wcieli się Pablo Schreiber – 43-letni aktor wystąpił w między innymi „Orange Is the New Black”, „Vicky Cristina Barcelona” i „Pierwszy człowiek”, a teraz będzie miał okazję zaprezentować się jako Master Chief. W Cortanę wcieli się Jen Taylor – aktorka podkładała głos pod SI w grach z tej serii.

Serial Halo na The Game Awards

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych