Call of Juarez: Gunslinger za darmo. Techland rozdaje swoją produkcję

Promocje gier
1736V
Call of Juarez: Gunslinger za darmo. Techland rozdaje swoją produkcję
Wojciech Gruszczyk | 09.12.2021, 19:27

Call of Juarez: Gunslinger to kolejna gra dostępna dzisiaj za darmo. Gracze mogą pobrać tytuł, który pozwoli zainteresowanym poznać ciekawą historię umiejscowioną na Dzikim Zachodzie. Promocja jest dostępna na Steam.

Już dzisiaj wspominaliśmy na portalu o ofercie na między innymi Godfall Challenger Edition, ale to nie koniec bezpłatnych produkcji. Już dzisiaj zainteresowani mogą zapoznać się z produkcją Techlandu, ponieważ Call of Juarez: Gunslinger jest właśnie dostępny za darmo. Oferta znajduje się na Steam i gracze mogą z niej skorzystać do 14 grudnia (19:00).

Temat Call of Juarez: Gunslinger niespodziewanie powrócił w 2018 roku, ponieważ Techland potwierdził, że marka wróciła pod jego skrzydła. W międzyczasie tytuł trafił na Nintendo Switcha (sprawdźcie gameplay), ale nadal nie otrzymaliśmy większych szczegółów dotyczących rozwoju IP. Jak wiadomo Techland skupia się aktualnie na rozwoju i dopracowaniu Dying Light 2 – tytuł zadebiutuje na rynku już na początku przyszłego roku.

Mieliście okazję zagrać w Call of Juarez: Gunslinger? Jeśli dotychczas omijaliście pozycję, to na pewno warto skorzystać z promocji.

Źródło: https://store.steampowered.com/app/204450/Call_of_Juarez_Gunslinger/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych