Halo Infinite z pierwszą nagrodą The Game Awards! Gracze wybrali najlepszą produkcję 2021 roku

News
1321V
Halo Infinite z pierwszą nagrodą The Game Awards! Gracze wybrali najlepszą produkcję 2021 roku
Wojciech Gruszczyk | 09.12.2021, 14:35

Gracze z całego świata docenili starania 343 Industries. Halo Infinite to zdaniem społeczności najlepsza gra 2021 roku. Tytuł dopiero zadebiutował, a już zgarnął pierwsze wyróżnienie – możemy podejrzewać, że to początek pięknego okresu dla Microsoftu.

Halo Infinite jest dostępne od wczoraj, ale gracze postanowili docenić starania 343 Industries. Tytuł został wybrany najlepszą produkcją 2021 roku w głosowaniu społeczności – jak wiadomo fani otrzymali możliwość wybrania ich zdaniem najlepszej gry ostatnich miesięcy.

Wiadomość o zwycięstwie Halo Infinite potwierdził Aaron Greenberg – szef marketingu Xboksa:

„Dziękujemy wszystkim, którzy głosowali i gratulujemy zespołowi @Halo zdobycia nagrody Players' Voice Award. Nagroda przyznawana w całości przez fanów dla ich ulubionej gry 2021 roku to ogromny zaszczyt! #HaloInfinite”

Jest to naprawdę ciekawa sytuacja, bo jak wiadomo – pełna wersja Halo Infinite zadebiutowała kilkanaście godzin temu. Społeczność musiała jednak docenić bezpłatny tryb multiplayer, który został udostępniony kilka tygodni temu. Jak wiadomo część graczy narzekało na wolną progresję, ale pozycja i tak cieszy się wielkim zainteresowaniem.

Już dzisiaj wiadomo, że Halo Infinite to pod względem ocen najlepszy shooter z 2021 roku i bez wątpienia warto dać tej produkcji szansę. Przeczytajcie naszą recenzję pozycji i zapoznajcie się z poradnikiem.

Źródło: TwitteR: aarongreenberg

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych