Halo Infinite oficjalnie zadebiutowało. Gra jest dostępna na XSX|S, XOne, PC i w Xbox Game Pass

News
1645V
Halo Infinite oficjalnie zadebiutowało. Gra jest dostępna na XSX|S, XOne, PC i w Xbox Game Pass
Wojciech Gruszczyk | 08.12.2021, 19:28

Koniec wyczekiwania. Microsoft może właśnie świętować kolejną wielką premierę – Halo Infinite jest dostępne na całym świecie i produkcja jednocześnie trafiła na trzy platformy. Tytuł od początku jest dostępny w Xbox Game Pass.

Halo Infinite przeszło bardzo długą drogę. Microsoft może jednak świętować, ponieważ produkcja zebrała pozytywne opinie i teraz jest już dostępna na całym świecie. Trudno w tym wypadku będzie mówić o oficjalnym wyniku sprzedaży, ale możemy podejrzewać, że w następnych dniach amerykańska korporacja przedstawi liczbę graczy, którzy sprawdzili przykładowo kampanię.

Strzelanka Microsoftu zbiera najlepsze oceny względem tegorocznej konkurencji i bez wątpienia możemy powiedzieć jedno – Phil Spencer podjął dobrą decyzję zezwalając na przełożenie debiutu. Nie możemy przewidzieć, jak gra prezentowałaby się w dniu premiery Xboksów Series X|S, ale przynajmniej dzisiaj wszystko działa tak jak powinno.

Już teraz wszyscy zainteresowani mogą pobierać aktualizację, by zapoznać się z ulepszonym trybem sieciowym lub sprawdzić kampanię – nasze wrażenia z pełnej gry znajdziecie w tym miejscu. Zachęcam także do zapoznania się z rozbudowanym poradnikiem, który odpowie na wiele Waszych pytań.

Xbox Polska zaprasza na premierowy stream:

twitch.tv/XboxPL

W żołnierskich, godnych Spartana słowach: Kampania fabularna Halo Infinite. Premierowo. Na Xbox Series X. Start o 20:00. Zapraszamy!

„Nadszedł czas, aby kontynuować podróż Master Chiefa. #HaloInfinite oficjalnie zadebiutowało”

Źródło: Twitter: XboxPL

Komentarze (184)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych