God of War pokaże charakter na PC? Zobaczcie porównanie gry z wersją z PS5

News
2595V
God of War pokaże charakter na PC? Zobaczcie porównanie gry z wersją z PS5
Iza Łęcka | 09.12.2021, 07:36

Wśród gier, które w 2022 roku zawędrują na PC, znajdą się między innymi God of War oraz Uncharted 4. Gracze mogą szykować się na ulepszenia oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii dostępnych wyłącznie na komputerach osobistych, jak jednak prezentuje się przygoda Kratosa zestawiona z edycją z PlayStation 5? Sprawdźcie porównanie grafiki.

W trzech pierwszych miesiącach 2022 roku Sony zamierza wydać cztery produkcje – tym samym jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek japońskiego producenta zostanie udostępniona użytkownikom PC. Zgodnie z ostatnimi doniesieniami nowe wydanie God of War zapewni między innymi rozgrywkę w natywnej rozdzielczości 4K, ulepszone odbicia, wyższą rozdzielczość cieni czy bardzo zredukowane opóźnienia w rozgrywce. Deweloperzy mają okazję skorzystać ze sporego potencjału nowej platformy, dzięki czemu posiadacze mocnych blaszaków powinni oczekiwać na rewelacyjnie wyglądającą pozycję.

Już dzisiaj możemy sprawdzić wstępne porównanie God of War z PC oraz PS5 – opowieść Kratosa nie zadebiutowała na PlayStation 5, ale otrzymała next-genowy patch, który pozwala ubijać potwory z dalekiej Północy w 4K/60 fps.

Tym samym przygoda boga wojny zostanie zaliczona do zestawienia gier, jakie początkowo debiutowały na PlayStation 4, a z czasem znalazły się również na komputerach osobistych. Według plotek Sony planuje w przyszłości udostępnić wiele tytułów na platformie.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych