God of War na PC z pełną prezentacją. Znamy wymagania sprzętowe

News
3473V
God of War na PC z pełną prezentacją. Znamy wymagania sprzętowe
Wojciech Gruszczyk | 08.12.2021, 17:04

Sony przygotowuje graczy na nową wersję God of War. Gracze mogą sprawdzić dopieszczony materiał, który pokazuje szereg ulepszeń przygotowanych przez deweloperów. Producent podkreśla, że epicka historia z PlayStation debiutuje na PC.

God of War (2018) to kolejna wielka produkcja Sony, która zmierza na PC. Premiera przygody odbędzie się już w styczniu, więc dzisiaj PlayStation przedstawiło rozbudowany materiał, który pokazuje jakość gry na nowej platformie. Jest to pierwsza odsłona serii zmierzająca na komputery osobiste.

Kratos zaprezentuje swoją potęgę w natywnej rozdzielczości 4K z odblokowaną płynnością animacji. Deweloperzy dopracowali cienie, zapewnią lepsze odbicia względem wersji na PlayStation 4, a gracze otrzymają możliwość skorzystania z takich funkcji jak NVIDIA DLSS i NVIDIA Reflex. Fani będą mogli zapoznać się z tytułem na kontrolerze DualSense, DualShocku 4, innych padach lub nawet na klawiaturze i myszce (z pełną personalizacją).

Tak prezentują się wymagania sprzętowe gry:

God of War wymagania sprzętowe PC

Jak widać Sony szykuje się na bardzo intensywny początek roku, ponieważ w styczniu God of War zadebiutuje na PC, a Uncharted: Legacy of Thieves Collection na PS5, a następnie będziemy świadkami dwóch kolejnych premier: Horizon Forbidden West oraz Gran Turismo 7.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych