Sonic 2 na pierwszym plakacie. Zwiastun filmu zadebiutuje na The Game Awards

Filmy i seriale
551V
Sonic 2 na pierwszym plakacie. Zwiastun filmu zadebiutuje na The Game Awards
Wojciech Gruszczyk | 08.12.2021, 15:27

Na The Game Awards będziemy oglądać nie tylko najnowsze produkcje od deweloperów z całego świata. „Sonic the Hedgehog 2” przybiegnie na imprezę – dzisiaj mamy okazję spojrzeć na plakat, a zwiastun filmu zostanie opublikowany na imprezie.

Już wczoraj informowaliśmy, że na The Game Awards zobaczymy pierwszy zwiastun serialu „Halo”, a teraz możemy potwierdzić kolejną ciekawą produkcję, która pojawi się na wydarzeniu. Pełny zwiastun „Sonic the Hedgehog 2” zostanie opublikowany właśnie podczas wielkiej imprezy.

„Pojawił się pierwszy plakat #SonicMovie2 ! A to nie wszystko – światowa premiera nowego zwiastuna #SonicMovie2 zadebiutuje jutro podczas @TheGameAwards”.

Jak wiadomo prace na planie „Sonic the Hedgehog 2” zostały zakończone w czerwcu, a w międzyczasie potwierdzono, że dużą rolę w filmie otrzymał Idris Elba. Twórcy dotychczas nie byli gotowi na prezentację materiałów z nowej przygody, ale najwidoczniej wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Sonic the Hedgehog 2” zadebiutuje 8 kwietnia, a warto przypomnieć, że pierwsza część okazała się dużym sukcesem. Przygoda Sonica wygenerowała ponad 306 mln dolarów przy budżecie sięgającym 81-85 mln dolarów. Film cieszył się także wieloma pozytywnymi opiniami, ponieważ twórcy zadbali o zgrabną historię, która mogła podobać się szerokiej publice.

Sonic the Hedgehog 2 plakat

Źródło: Twitter: SonicMovie

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych