Idris Elba w Sonic 2. Aktor potwierdza dużą rolę w filmie

Filmy i seriale
539V
Idris Elba w Sonic 2. Aktor potwierdza dużą rolę w filmie
Iza Łęcka | 11.08.2021, 08:56

Na początku przyszłego roku zadebiutuje „Sonic the Hedgehog 2”, który będzie kontynuacją wydarzeń przedstawionych w 2020 roku. Prace na planie zostały już zakończone, tymczasem Idris Elba potwierdził, że został zaangażowany w projekt.

Premiera „Sonic the Hedgehog 2” została zaplanowana na początek kwietnia 2022 roku, zatem możemy oczekiwać, że Paramount Pictures już wkrótce pochwali się pierwszym zwiastunem z przygody niebieskiego jeża – wiemy, że prace na planie zostały już zakończone. Na dobry początek promocji obrazu podzielono się ważną wiadomością. Idris Elba wcieli się w jedną z najważniejszych postaci nowego filmu.

Aktor użyczy głosu Knucklesowi. Już wcześniej wiedzieliśmy, że bohater zawita w przygodzie, natomiast Elba oficjalnie potwierdził swój udział w produkcji.

Obecnie Brytyjczyka możemy zobaczyć w nowym „Legionie samobójców”, natomiast wcześniej wystąpił on także w serialach „Luther”, „Prawo ulicy” czy też filmach z serii „Thor” oraz „Avengers”. Był on również odtwórcą głównej roli w „Mrocznej wieży”.

„Sonic the Hedgehog” z 2020 roku spotkał się z całkiem ciepłym przyjęciem, głównie ze strony widzów (na serwisie Rotten Tomatoes jest on polecany przez 93% odbiorców). Choć film wygenerował tylko 306,8 mln dolarów przy budżecie sięgającym 81-85 mln dolarów, twórcy szybko ogłosili prace nad kontynuacją.

Źródło: Twitter: idriselba

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper