Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 26.06.2021 15:30
Sonic: Szybki jak błyskawica 2 nakręcony
963V

Sonic 2 oficjalnie nakręcony! Reżyser przekazał, że prace na planie dobiegły końca

Sequel bardzo ciepło przyjętego filmu o Superszybkim Jeżu jest na dobrej drodze, aby zadebiutować zgodnie z planem - reżyser ogłosił, że prace na planie dobiegły końca.

„Sonic The Hedgehog” okazał się niemałym hitem, gdy wszedł do kin. I choć nie udało się pobić kilku rekordów, wystarczyło to, aby zachęcić wytwórnię do pokazania zielonego światła w kwestii stworzenia kontynuacji. Jak doskonale pamiętamy, w połowie maja dobiegły końca prace na planie w Vancouver, gdzie rozgrywa się duża część filmu, a to pozwoliło nam poznać kilka ciekawych szczegółów.

Kolejne 1.5 miesiąca ekipa filmowa spędziła na Hawajach, gdzie dokręcano resztę scen, która będziemy mogli oglądać w filmie. Jak przekazał sam główny reżyser produkcji, Jeff Fowler, teraz prace zakończyły się również w tym malowniczym miejscu, co oznacza, że "ostatnie klaśnięcie" zostało wykonane. Aktorzy mogą nieco odsapnąć, a pałeczkę przejmują realizatorzy od postprodukcji.

Wiele wskazuje więc na to, że obecna data premiery, która ustalona jest na 8 kwietnia 2022 roku, pozostaje aktualna. Choć sytuacja pandemiczna nieco się uspokoiła, to wciąż dochodzi do różnych przesunięć. Miejmy nadzieję, że tu obędzie się bez opóźnień, a my już za mniej niż rok, będziemy mogli udać się do kin, aby nie tylko ponownie spotkać jedną z maskotek branży gier, ale także po raz pierwszy poznać jego przyjaciół!

Źródło: https://comicbook.com/gaming/news/sonic-the-hedgehog-2-wraps-filming/

Tagi: film koniec sequel Sonic Sonic the Hedgehog