GRID Legends bez żadnych mikrotransakcji. Codemasters szykuje konkretne dodatki

News
425V
GRID Legends bez żadnych mikrotransakcji. Codemasters szykuje konkretne dodatki
Iza Łęcka | 08.12.2021, 11:31

Codemasters nie zamierza oferować małych płatności w GRID Legends. Deweloperzy z Electronic Arts wolą skupić się na większych dodatkach, które zdobędziemy między innymi dzięki przepustce sezonowej.

W zeszłym tygodniu "mistrzowie kodu" udostępnili pierwszy gameplay z GRID Legends, natomiast Mateusz z naszej redakcji uczestniczył w testach gry i podzielił się swoimi wstępnymi wrażeniami z nadciągających wyścigów. Premiera nowej odsłony została zaplanowana na 25 lutego 2022 roku, więc twórcy nie tracą czasu i przedstawiają kolejne informacje.

GRID Legends nie otrzyma żadnych mikrotransakcji, nie oznacza to jednak, że całą zawartość, która zostanie przygotowana po debiucie, pobierzemy za darmo. Studio planuje rozwijać grę również w późniejszym czasie.

GRID Legends otrzyma przepustkę sezonową, która będzie zawierać cztery sezony nowej zawartości. Dodatki będą udostępniane w regularnych odstępach przez 12 miesięcy od debiutu pozycji. W każdym pakiecie pojawią się nowe tryby, tory, zawartość fabularna oraz wiele więcej. Season Pass zostanie dodany do Edycji Deluxe, a klienci kupujący zestaw otrzymają także „Przepustkę Mechanika”, która uwzględnia ulepszenia w rozgrywce multiplayer.

Gracze, którzy nie zdecydują się kupić żadnego większego wydania gry lub też nie będą posiadać Season Passa, również nie powinni się nudzić. Deweloperzy planują prezentować cotygodniowe i comiesięczne wyzwania oraz nagrody.

Źródło: https://gamingbolt.com/grid-legends-wont-have-any-microtransactions

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych