Spider-Man: No Way Home w Spider-Man Remastered. Insomniac Games zaoferuje nowe stroje

News
1239V
Spider-Man: No Way Home w Spider-Man Remastered. Insomniac Games zaoferuje nowe stroje
Iza Łęcka | 07.12.2021, 07:35

Twórcy gier z serii Spider-Man nie zapominają o nadciągającej premierze Spider-Man: No Way Home. W produkcji z PlayStation 5 pojawią się nowe stroje – Człowiek-Pająk wskoczy między innymi w czarny kostium prezentowany na ostatnich zwiastunach filmu.

Już w przyszłym tygodniu widzowie na całym świecie otrzymają szansę zapoznania się z nową przygodą Petera Parkera. Film spod szyldu Marvel Cinematic Universe wzbudza spore emocje i cieszy się gigantycznym zainteresowaniem, a to nie mogło ujść uwadze Insomniac Games. Studio przygotowało nowe wdzianka.

W Marvel's Spider-Man Remastered na PlayStation 5 pojawi się nowa aktualizacja, dzięki której pobierzemy dwa kostiumy dla głównego bohatera. Stroje są inspirowane debiutującym w najbliższym czasie „Spider-Man: No Way Home”.

„Dwa nowe kostiumy inspirowane #SpiderManNoWayHome — do zobaczenia wyłącznie w kinach 17 grudnia — pojawią się 10 grudnia w Marvel’s Spider-Man Remastered, który jest dostępny tylko na PlayStation 5 w ramach Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition!

Więcej informacji: http://insom.games/ult-edition”.

To nie pierwsze tego typu ogłoszenie ze strony deweloperów, zatem możemy podejrzewać, że DLC uwzględniające nowe przebrania są całkiem popularne wśród graczy. Pliki ściągniemy za darmo, by jeszcze przed kinowym seansem sprawdzić nowy wygląd Pająka.

Źródło: Twitter: insomniacgames

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych