Spider-Man No Way Home – bilety w astronomicznych cenach. Skalperzy wykupują wejściówki

Filmy i seriale
2124V
Spider-Man No Way Home – bilety w astronomicznych cenach. Skalperzy wykupują wejściówki
Wojciech Gruszczyk | 29.11.2021, 15:42

Tom Holland ogłosił „Spider-Poniedziałek”, ponieważ w pierwszych kinach ruszyła przedsprzedaż biletów na „Spider-Man No Way Home”. Film cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że strony kin odmówiły posłuszeństwa, a skalperzy sprzedają teraz wykupione bilety za tysiące dolarów.

Z samego rana ruszyła przedsprzedaż biletów na „Spider-Man No Way Home”. W Stanach Zjednoczonych film cieszy się gigantycznym zainteresowaniem i wiele portali sprzedających bilety odmówiło posłuszeństwa. Klienci mówili wprost o „zniszczeniu internetu przez Spider-Mana”, ponieważ entuzjaści MCU masowo próbowali wykupić bilety, co spowodowało awarie serwisów.

Fani Spider-Mana chcieli za wszelką cenę zdobyć bilety, więc problemy z witrynami trwały znacznie dłużej niż początkowo sądzono.

Sytuację postanowili wykorzystać skalperzy, którzy prawdopodobnie za pomocą botów wykupowali bilety i teraz wrzucają je na aukcje. Niektóre kosztują już nawet 25 tysięcy dolarów (104 000 zł).

Spider-Man No Way Home - bilety

Zainteresowanie „Spider-Man No Way Home” jest ogromne, ponieważ sympatycy Marvel Cinematic Universe obawiają się spoilerów. Najlepiej zobaczyć produkcję w dniu premiery – w tej sytuacji mamy największą szansę uniknięcia konkretów.

W wielu amerykańskich kinach bilety na „Spider-Man No Way Home” są już wyprzedane, więc aktualnie jedyną opcją jest sięgnięcie po... Wejściówki z drugiej ręki.

Warto dodać, że wczoraj poznaliśmy czas trwania „Spider-Man No Way Home”.

Źródło: https://thedirect.com/article/spider-man-no-way-home-tickets-sale-footage https://thedirect.com/article/spider-man-no-way-home-tickets-price-scalped-ebay https://thedirect.com/article/spider-man-no-way-home-tickets-fandango-sale-problems https://thedirect.com/article/spider-man-no-way-home-ticket-sales-crashing-sites

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych