Wątek Halo Infinite na Reddicie był wyłączony. Powodem zbyt agresywne zachowanie graczy

News
745V
Wątek Halo Infinite na Reddicie był wyłączony. Powodem zbyt agresywne zachowanie graczy
Mateusz Wróbel | 06.12.2021, 15:04

Subreddit Halo Infinite został wyłączony podczas minionego weekendu przez hordę agresywnych odbiorców.

Od dzisiaj możecie zapoznać się z naszą recenzją Halo Infinite. 343 Industries po rocznej obsuwie nareszcie jest gotowe do wypuszczenia - we współpracy z Microsoftem - swojego produktu na rynek. Warto jednak przypomnieć, że równo od połowy listopada zainteresowani mogą brać udział w rozgrywkach sieciowych w pełni za darmo.

Halo Infinite Multiplayer zadebiutował 15 listopada na PC, jak i konsolach Xbox. Odbiorcy mogli dzielić się swoimi wrażeniami na różnych forach, w tym na Reddicie. Jak to już bywa, znaleźli się tacy, którzy wylewali na najnowszy projekt 343 Industries sporo żali (cheaterzy, zły system progresji). Nie zabrakło nawet ataków na deweloperów czy broniących ich graczy, które w pewnym momencie przerodziły się w groźby śmierci.

Jak podaje redakcja Kotaku, subreddit zrzeszający fanów Halo Infinite był wyłączony przez moderatorów w trakcie minionego weekendu. Osoby sprawujące nad nim pieczę chciały, aby społeczność odpoczęła przed dzisiejszym dniem, który może wywołać jeszcze więcej szumu z powodu zniesienia embarga na recenzje. Istnieje prawdopodobieństwo, że wątek nowego Halo na Reddicie ponownie zostanie wyłączony na pewien czas.

Już niejednokrotnie fani gier wideo mogli być świadkami, jak toksyczna jest społeczność obracająca się wokół marki Halo. Nawet w tym roku można było poczytać na forach Halo 5: Guardians narzekania zwykłych graczy, którzy nie mogli bawić się na serwerach przez mnogość cheaterów czy osoby chcące popsuć frajdę z rozgrywki poprzez strzelanie do sojusznika czy nadużywanie czatu głosowego.

Źródło: https://kotaku.com/halo-subreddit-temporarily-shutdown-because-of-excessiv-1848163039?rev=1638722003317&utm_campaign=Kotaku&utm_content=1638722044&utm_medium=SocialMarketing&utm_source=twitter

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych