Godfall z PS Plus nie jest pół-produktem. Twórcy oznajmiają, że to specjalna edycja gry

Gry
3949V
Godfall z PS Plus nie jest pół-produktem. Twórcy oznajmiają, że to specjalna edycja gry
Mateusz Wróbel | 03.12.2021, 19:06

Godfall: Challengers Edition - według twórców gry - nie jest wersją próbną, a nową specjalną edycją.

Godfall debiutuje w grudniowym PS Plus w edycji Challengers. Pozwala ona rzucić się w wir akcji rozpoczynając od razu eng-game, w którego skład wchodzą przede wszystkim 3 tryby sieciowe. 

Takim ruchem graczom uniemożliwiono rozgrywkę w pojedynkę lub w module kooperacyjnym w celu poznania samej fabuły. Nie spodobało się to społeczności, która zaczęła "gniewać się" na Sony, jak i twórców. Ci drudzy postanowili odpowiedzieć na krytykę graczy.

Przedstawiciel ekipy Counterplay Games oznajmił, że Godfall: Challengers Edition nie jest w żadnym stopniu wersją próbną mającą zachęcić do wydania dodatkowych pieniędzy za zakup pełnego produktu, a jedynie nową, tańszą, specjalną edycją gry.

Godfall: Challengers Edition będzie sprzedawany w sklepie Sony, jak i na platformach PC za 15 dolarów, ale warto przypomnieć, że od 9 do 16 grudnia osoby mające konto na Epic Games Store - podobnie jak odbiorcy opłacający PS Plusa - przypiszą ową grę do swojej biblioteki w pełni za darmo.

W międzyczasie przypomnijmy, że Sony planuje stworzyć abonament będący odpowiedzią na Xbox Game Pass. Więcej informacji znajdziecie w tym miejscu.

Źródło: https://www.eurogamer.net/articles/2021-12-03-playstation-plus-godfall-challenger-edition-not-a-trial-developer-says

Komentarze (77)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper