Godfall z PS Plus w okrojonej wersji? Gracze są wściekli na Sony za oferowanie pół-produktu

Gry
7030V
Godfall z PS Plus w okrojonej wersji? Gracze są wściekli na Sony za oferowanie pół-produktu
Mateusz Wróbel | 01.12.2021, 17:58

Godfall: Challenger Edition z grudniowego PS Plus nie jest pełną wersją gry - gracze pobierający tytuł z usługi Sony nie mogą zapoznać się z kampanią fabularną, co nie spodobało się graczom.

Dosłownie kilka minut temu Sony ujawniło ofertę PS Plus na grudzień. Gracze zareagowali bardzo pozytywnie, bo po paru miesiącach nareszcie otrzymali tytuły godne uwagi. 

Niestety, ale jeden z nich, czyli Godfall, pojawi się w usłudze japońskiej korporacji w edycji Challenger i niech Was nazwa nie myli - nie jest to wzbogacona o nową zawartość edycja, a taka, do której nie zaimplementowano trybu dla pojedynczego gracza.

Godfall: Challenger Edition skupia się na rozgrywce multiplayer w trzech trybach: Lightbringer, Dreamstones oraz Ascended Tower of Trials. Każdy z nich oferuje inny rodzaj zabawy, ale żaden zainteresowany nie może rozpocząć wątku fabularnego, który poznałby w pojedynkę lub w module kooperacji ze znajomymi.

Decyzja Sony spotkała się ze sporą krytyką ze strony graczy, co widać pod niemalże każdym, oficjalnym od oddziałów PlayStation postem. 

Źródło: https://twitter.com/PlayStation/status/1466086064586641409

Komentarze (179)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper