Chorus na premierowym zwiastunie. Kosmiczna przygoda na efektownym materiale

News
541V
Chorus na premierowym zwiastunie. Kosmiczna przygoda na efektownym materiale
Wojciech Gruszczyk | 03.12.2021, 10:18

Już dzisiaj gracze mogą zapoznać się z Chorus. Tytuł właśnie debiutuje, więc deweloperzy zadbali o premierowy zwiastun. Materiał w ciekawy sposób podsumowuje kampanię marketingową i pozwala spojrzeć na kilka fragmentów rozgrywki.

Chorus to najnowsza produkcja Deep Silver Fishlabs, w której gracze wcielą się w Narę. Kobieta niegdyś służyła tajemniczej i potężnej sekcie, a teraz chce ją zniszczyć – bohaterka wykorzystuje do walki swój myślący i czujący statek.

Już wcześniej mogliśmy spojrzeć na dynamiczny gameplay, a najnowszy materiał potwierdza, że gracze mogą liczyć na wiele widowiskowych starć. Trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę przyzwoicie i pewnie część graczy chętnie zapozna się z tą propozycją.

Jeszcze dzisiaj pojawią się opinie dotyczące pozycji, jednak tytuł powinien szczególnie zainteresować graczy, którzy mają ochotę na kosmiczną strzelankę TPP. Wcześniej prezentowane materiały pokazywały ciekawą koncepcję historii – choć aktualnie trudno powiedzieć, jak wydarzenia zostały rozwinięte przez deweloperów.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych