Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.11.2021 14:43
Chorus
1555V

Chorus na pierwszej rozgrywce. Gameplay pokazuje oczekiwaną produkcję

Na początku przyszłego miesiąca zadebiutuje Chorus, który może zainteresować wielu graczy. Deep Silver Fishlabs w końcu zaprezentowało gameplay i dynamiczna rozgrywka może okazać się świetną opcją dla wielu fanów latania. Zobaczcie gameplay.

3 grudnia odbędzie się premiera Chorus i dzisiaj możemy sprawdzić czystą rozgrywkę. Gracze w tym wypadku wcielą się w pilotkę Narę, która kontroluję Forsakena, czyli „czującą maszynę”. Zadaniem duetu jest zniszczenie mrocznego kultu, a bohaterka będzie przedzierać się przez galaktykę, odkrywać starożytne świątynie i eksperymentować z potężnymi umiejętnościami, by w ostateczności móc zrealizować swój cel.

Dzisiaj możemy w końcu sprawdzić, jak tak naprawdę prezentuje się Chorus i trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę ciekawie. Trudno powiedzieć, jakie doświadczenie zapewnią misje  i czy gameplay w pewnym momencie nie będzie zbyt powtarzalny, jednak tytuł jest bardzo dynamiczny i rozgrywka Forsakenem może okazać się świetną zabawą.

Chorus zmierza na konsole dwóch generacji (PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One), ale także na komputery osobiste (Steam, Epic Games Store).

Źródło: YouTube.com

Tagi: Chorus Deep Silver Deep Silver Fishlabs