Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.09.2021 09:20
Chorus wygląda pięknie. Długo wyczekiwana gra z datą premiery na konsolach i PC
1389V

Chorus wygląda pięknie. Długo wyczekiwana gra z datą premiery na konsolach i PC

Dawno nie słyszeliśmy nic o Chorus - ostatni raz o grze pisaliśmy we wrześniu 2020 roku. Na szczęście projekt Deep Silver Fishlabs nie został porzucony.

Chorus znajduje się już blisko pojawienia się na rynku. Gra wyląduje w dystrybucji dokładnie 3 grudnia 2021 roku. Premiera odbędzie się na Xbox Series X|S, XOne, PS4, PS5, na PC (Steam, Epic Games Store) oraz na Stadii.

Najnowszy zwiastun ślicznie wyglądającej, kosmicznej strzelaniny, przybliża nam warstwę fabularną. W Chorus wcielamy się w pilotkę o imieniu Nara, która stara się zniszczyć niebezpieczną grupę, zagrażającą istnieniu całych planet. Nara przemierza kosmos na pokładzie swojego "gadającego" statku bojowego Forsaken, wyposażonego w zaawansowany system sztucznej inteligencji, zwiedzając pradawne świątynie, tajemnicze struktury i inne miejsca, walcząc w warunkach zerowej grawitacji.

Wygląda to pięknie na trailerze. Miejmy nadzieję, że gameplay będzie w tej strzelance tak samo dobry, jak grafika. Co podkreślają twórcy - każdy z układów słonecznych w grze możemy zwiedzać z dużą swobodą - w Chorus pojawią się zatem motywy eksploracji dużego świata, a nie tylko sekcje strzelania. 

W tym miejscu znajdziecie poprzednio publikowane materiały z Chorus. Sprawdźcie też nasz playtest.

Tagi: Chorus Deep Silver Deep Silver Fishlabs