Godfall: Challenger Edition z PS Plus na zwiastunie. Gracze mogą dokupić kampanię single-player

News
3300V
Godfall: Challenger Edition z PS Plus na zwiastunie. Gracze mogą dokupić kampanię single-player
Iza Łęcka | 02.12.2021, 08:14

Sony postanowiło uchylić rąbka tajemnicy i przedstawić szczegóły dotyczące nowej edycji Godfall. Zaprezentowano zwiastun oraz potwierdzono wiele interesujących informacji o produkcji Counterplay Games.

Japoński producent udostępnił najnowszą ofertę PlayStation Plus, w której niespodziewanie pojawiła się nowa wersja Godfall. Pozycja z podtytułem Challenger Edition nie zawiera kampanii fabularnej, lecz nie oznacza to, że odbiorcy nie mogą zapoznać się z historią – trzeba ją po prostu... Kupić.

„Łatwy upgrade do Edycji Deluxe

Chcesz poznać historię i kampanię z gry Godfall? Gracze Godfall: Challenger Edition mogą w każdej chwili zakupić Edycję Deluxe, aby uzyskać dostęp zarówno do kampanii Godfall, jak i Fire & Darkness, a także do mnóstwa broni, przedmiotów i odblokowywanych kosmetyków”.

Counterplay Games w pewien sposób nagradza graczy, którzy kupili wcześniej Godfall – oni otrzymają automatyczny boost postaci do 50 poziomu doświadczenia, by cała społeczność skupiona wokół produkcji mogła wspólnie cieszyć się zawartością Challenger Edition.

„Gracze, którzy posiadają inną wersję Godfall, będą mieli również możliwość ulepszenia swojej postaci. To pojawi się w nadchodzącym patchu, więc czekajcie na więcej szczegółów!”

Studio zapowiedziało także, że nadciąga patch, dzięki któremu wcześniej sprawdzający grę otrzymają nowe przedmioty kosmetyczne oraz opcję powtarzania misji fabularnych.

„Wszyscy dotychczasowi gracze Godfall otrzymają za darmo aktualizację The Challenger, która dodaje nowe kosmetyki za pokonanie bossów kampanii, a także możliwość powtórzenia misji fabularnych”.

Tak jak informowaliśmy, Godfall: Challenger Edition zapewnia trzy sieciowe tryby (Lightbringer, Dreamstones, Ascended Tower of Trials), jednak nie powinniśmy oczekiwać konkretnych fabularnych zadań – w trakcie rozgrywki będziemy mierzyć się z kolejnymi hordami rywali.

Godfall: Challenger Edition zapewni cross-play pomiędzy użytkownikami PlayStation 5 i PlayStation 4.

Źródło: https://blog.playstation.com/2021/12/01/godfall-challenger-edition-launches-december-7/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych