PS Plus na grudzień 2021 oficjalnie! Sony oferuje mocne gry i potwierdza wcześniejsze doniesienia

News
3964V
PS Plus na grudzień 2021 oficjalnie! Sony oferuje mocne gry i potwierdza wcześniejsze doniesienia
Mateusz Wróbel | 01.12.2021, 17:34

Sony opublikowało grudniową ofertę PS Plus. Osoby opłacające abonament nie mają powodów do narzekań.

Niektóre z oddziałów PlayStation zbyt szybko opublikowali wiadomość zdradzającą, jakie tytuły trafią do PS Plus w grudniu. Dzięki temu już od rana tak naprawdę wiemy, że już za kilka dni będziemy mogli pobrać i zacząć rozgrywkę w Mortal ShellGodfall oraz LEGO DC Super-Villains Złoczyńcy.

Pierwszy tytuł jest soulslike'em od małego zespołu Cold Symmetry. Ekipa zajęła się stworzeniem next-genowej wersji produkcji, więc grając w nią możemy cieszyć się 60 klatkami na sekundę i rozdzielczością 4K. Godfall: Challenger Edition (edycja bez trybów dla pojedynczego gracza) to z kolei gra akcji mogąca pochwalić się pięknym światem, w którym nie zabraknie starć z przeciwnikami. Z kolei LEGO DC Super Villains, jak sama nazwa wskazuje, to platformówka stworzona z myślą o przede wszystkim młodszych odbiorcach.

Oprócz tego, zgodnie ze wcześniejszymi obietnicami, Sony w grudniowej ofercie PS Plus przedłużyło możliwość dodawania trzech pozycji, z którymi zapoznać mogą się jedynie posiadacze gogli VR:

W przypadku gier na VR warto pobrać przede wszystkim tytuł oparty na marce The Walking Dead - gwarantuje on satysfakcjonującą sieczkę w ruinach Nowego Orleanu.

Wszystkie wyżej wymienione tytuły będą dostępne do pobrania od 7 grudnia 2021 roku, a przypisać je można do 3 stycznia 2022 roku.

Źródło: Twitter.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych