PS Plus w Azji z dodatkową grą. Tytuł powinien wkrótce trafić do europejskiej oferty

Gry
3607V
PS Plus w Azji z dodatkową grą. Tytuł powinien wkrótce trafić do europejskiej oferty
Iza Łęcka | 02.12.2021, 09:36

Gracze z Azji są zachęcani przez regionalny oddział do PS Plus dodatkową pozycją. Zazwyczaj w ciągu miesiąca lub dwóch wskazana produkcja trafia także do europejskiej i amerykańskiej oferty, zatem możemy powoli się szykować na sprawdzenia mocnej gry od Segi.

Wczoraj Sony oficjalnie zaprezentowało listę produkcji zmierzających do PlayStation Plus w grudniu. W zestawieniu nie brakuje znanych tytułów, jednakże po raz kolejny użytkownicy z Azji będą mieć okazję do sprawdzenia jeszcze jednego tytułu. W ten sposób producent PlayStation pragnie zwiększyć zainteresowanie abonamentem, który nie cieszy się ogromną popularnością wśród odbiorców z tej części świata.

Jest to również dobra podpowiedź, jakiej gry możemy wkrótce spodziewać się w Europie oraz Stanach Zjednoczonych. Często już w następnym miesiącu lub odrobinę później produkcja, która pierwotnie trafiła wyłącznie do Azji, zostaje udostępniona dla kolejnych graczy.

Jeśli tym razem sytuacja będzie wyglądać podobnie, to już wkrótce gracze otrzymają szansę, by zagrać w Judgment – przygoda byłego prawnika, który otworzył agencję detektywistyczną i podejmuje się śledztwa dotyczącego tajemniczych morderstw, w czerwcu 2019 roku zadebiutowała na PlayStation 4, natomiast w kwietniu 2021 roku została przeniesiona na PlayStation 5 i Xboksy Series X|S.

W zależności od wersji tytuł zebrał oceny na poziomie 80-82%. Gracze doświadczą około 27-godzinnej historii.

„Wciel się w bohatera lub zostań złoczyńcą z grami PS Plus w grudniu!

Godfall: Challenger Edition (PS5/PS4)
Judge Eyes (PS4)
LEGO DC Super-Villains (PS4)
Mortal Shell (PS4)”

Źródło: Twitter: PlayStationAsia

Komentarze (47)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper