Xbox Game Pass zapewnia szereg znakomitych gier. Microsoft chwali się premierami

News
1953V
Xbox Game Pass zapewnia szereg znakomitych gier. Microsoft chwali się premierami
Iza Łęcka | 01.12.2021, 07:35

Gracze mogą szykować się na nowe produkcje zmierzające do Xbox Game Pass, lecz ostatnie głośne premiery w katalogu zasługują na kolejne wyróżnienie. Microsoft opracował interesujące podsumowanie, które przedstawia tytuły, jakie niedawno trafiły do abonamentu.

Wczoraj Xbox Game Pass został rozbudowany o kilka ciekawych pozycji, natomiast możemy oczekiwać, że już dzisiaj gigant z Redmond udostępni pierwsze gry zmierzające do usługi w grudniu – pamiętajmy, że za dwa tygodnie dodany zostanie Aliens Fireteam Elite. Listopad był jednak wyjątkowym miesiącem dla Amerykanów, dlatego warto przypomnieć o ostatnich premierach.

Microsoft podsumowuje poprzedni miesiąc w Xbox Game Pass na PC, jednak większość tytułów trafiła również na konsole – podkreślono, że w minionych tygodniach mieliśmy do czynienia z „legendarnymi” debiutami, a gracze sprawdzili między innymi: Forzę Horizon 5, Exo One, Next Space Rebels, Football Manager 2022, Unpacking, jak również Deeeer Simulator.

Co więcej, na materiale możemy dostrzec kolejne propozycje, które wzbogacą bibliotekę abonamentu w następnych tygodniach lub miesiącach – mowa o Total War: Warhammer III, Pupperazzi, The Gunk, Rubber Bandits, Space Warlord Organ Trading Simulator, Archvale czy też pełnej wersji Halo Infinite. Sprawdźcie najnowszy zwiastun historii Master Chiefa.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych