Xbox Game Pass z 3 nowymi grami. Microsoft zaskakuje, oferując 2 niespodzianki

News
7678V
Xbox Game Pass z 3 nowymi grami. Microsoft zaskakuje, oferując 2 niespodzianki
Iza Łęcka | 30.11.2021, 07:00

Gigant z Redmond powinien udostępnić dzisiaj jedną nową produkcję w bibliotece Xbox Game Pass, lecz nieoczekiwanie zestawienie zostało rozbudowane o trzy tytuły. Korporacja ponownie zaprasza graczy do zabawy, a oferta jest już dostępna.

W połowie miesiąca Amerykanie potwierdzili, że do katalogu Xbox Game Pass w ostatni dzień listopada zostanie dodany Evil Genius 2. Tak właśnie się stało – propozycja studia Rebellion debiutuje między innymi na Xboksach i od razu zawędrowała do popularnej usługi.

Gra miała być ostatnim tytułem wzbogacającym bibliotekę abonamentu w listopadzie, tymczasem możemy liczyć na kolejną miłą wiadomość: w ofercie znalazły się również Generation Zero i Mind Scanners.

Dzięki temu użytkownicy Xbox Game Pass mogą zapoznać się z kooperacyjnym shooterem, w którym stajemy do walki z armią robotów oraz retro-futurystyczną symulacją psychiatryczną. W produkcji duńskiego The Outer Zone głównym zadaniem jest diagnozowanie obywateli dystopijnej metropolii, co ma wpływ na przebieg fabuły.

Nowe pozycje nie należą do wielkich hitów z segmentu AAA, jednak warto dać im szansę. Szybko może się okazać, że przynajmniej przy jednej grze spędzicie kilka dobrych godzin.

Nowości w Xbox Game Pass:

Poniżej znajdziecie zwiastuny trzech tytułów.

Źródło: Xbox Game Pass

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych