Aliens: Fireteam Elite już wkrótce w Xbox Game Pass. Twórcy ujawniają plany rozwoju

News
1321V
Aliens: Fireteam Elite już wkrótce w Xbox Game Pass. Twórcy ujawniają plany rozwoju
Wojciech Gruszczyk | 30.11.2021, 19:13

To była tylko kwestia czasu? Aliens: Fireteam Elite nie podbiło rankingów sprzedaży, nie osiągnęło wybitnych ocen, więc mogliśmy mieć pewność, że pewnego dnia produkcja trafi do Xbox Game Pass. Gra może zaliczyć duży sukces w usłudze Microsoftu.

Aliens: Fireteam Elite zadebiutowało 24 sierpnia 2021 roku, więc możemy śmiało powiedzieć, że to nadal świeża produkcja. Cold Iron Studios postanowiło jednak sięgnąć po wsparcie Microsoftu i już 14 grudnia 2021 roku produkcja trafi do Xbox Game Pass.

Jest to bardzo ciekawa sytuacja, ponieważ jednocześnie wystartuje drugi sezon rozgrywek, który zapewni między innymi nowy tryb czy też 4 wcześniej niedostępne bronie. Twórcy tym razem nie zaoferują nowej postaci.

Studio jednocześnie potwierdziło plany na rozwój – w drugim kwartale pozycja otrzyma nowego bohatera, a w trzecim tytuł zostanie rozbudowany o następny wariant rozgrywki.

Mam wrażenie, że Xbox Game Pass może pomóc Aliens: Fireteam Elite, ponieważ na serwerach powinno pojawić się wielu nowych graczy, którzy chętnie sprawdzą propozycję Cold Iron Studios.

Przeczytajcie naszą recenzję Aliens: Fireteam Elite.

Aliens Fireteam Elite - plany rozwoju 1

Aliens Fireteam Elite - plany rozwoju 2

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2021/11/30/aliens-fireteam-elite-available-december-14-with-xbox-game-pass/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych