Iza Łęcka Iza Łęcka 01.12.2021 12:05
Chorus
1030V

Nowe gry na PS5 i PS4. Przekonajmy się, jakie produkcje w tym tygodniu można sprawdzić na konsolach Sony

Zespół brytyjskiego PlayStation idzie za ciosem i przedstawia kolejne tytuły debiutujące na urządzeniach japońskiego producenta. W najbliższym czasie gracze będą mogli zapoznać się z kosmiczną strzelanką, projektem niezależnego studia Heart Machine, kontynuacją Evil Genius oraz nową odsłoną wyścigów motocrossowych.

esteśmy już po intensywnym weekendzie promocji z okazji Czarnego Piątku (sprawdźcie ostatnią ofertę zawierającą niemal 900 pozycji w niższych cenach), natomiast do świąt pozostało jeszcze trochę czasu – pomimo całkiem spokojnego okresu, następne studia deweloperskie dzielą się efektami swoich prac.

Nowy tydzień przynosi kolejne premiery na sprzętach Sony. W ciągu najbliższych dni społeczność PlayStation będzie mogła ograć Solar Ash, Chorus, Evil Genius 2: World Domination i MXGP 2021. Po lekkiej obsuwie Heart Machine przedstawi przygodę Rei – bohaterka trafi do tajemniczego Ultravoid znajdującego się wewnątrz czarnej dziury, a jej zadaniem będzie ratunek tego miejsca. W zeszłym tygodniu udostępniono także gameplay ukazujący Chorus. Dynamiczne fragmenty rozgrywki, w których pilotka Nara posiada możliwość sterowania samoświadomym myśliwcem, prezentowały się całkiem obiecująco. Podstawą produkcji będą widowiskowe starcia w przestrzeni kosmicznej.

Pamiętajcie, że dzięki informacji udostępnionej przez niemiecki odział PlayStation poznaliśmy już zestawienie gier w grudniowej ofercie PS Plus.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Chorus Deep Silver Deep Silver Fishlabs PlayStation playstation access PS4 PS5