Dying Light 2 w złocie! Techland potwierdza znakomitą wiadomość

News
2235V
Dying Light 2 w złocie! Techland potwierdza znakomitą wiadomość
Wojciech Gruszczyk | 30.11.2021, 17:07

Na tę informację czekaliśmy od miesięcy. Techland zakończył główne prace nad Dying Light 2 i gracze mogą szykować się na wielką premierę. Tytuł nie zaliczy już opóźnienia, więc fani mogą szykować się na kolejną przygodę pełną bestii.

Dying Light 2 Stay Human miał zadebiutować jeszcze w 2021 roku, ale Techland potwierdził, że potrzebował więcej czasu, by mieć pewność, że tytuł trafi na rynek w jak najlepszej jakości. Dzisiaj możemy mieć pewność jednego – twórcy zakończyli główne prace nad grą.

„Dying Light 2 w złocie!

Nie byłoby to możliwe bez Waszego wsparcia przez te wszystkie lata - spędzimy dodatkowy czas, upewniając się, że dostarczymy Ci jak najlepsze wrażenia. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Nie możemy się doczekać spotkania w The City 4 lutego!”

Jak wiadomo Techland przeszedł długą drogę, ponieważ wrocławskie studio zapowiedziało Dying Light 2 w 2018 roku, jednak już w tym czasie deweloperzy intensywnie rozwijali grę. Następnie sporo wydarzyło się na świecie, twórcy opóźnili premierę, ale najwidoczniej teraz możemy mieć pewność, że na początku lutego przygoda zostanie opublikowana na wszystkich platformach.

Kilka słów na temat zakończenia głównych prac nad projektem powiedział Tymon Smektała, główny projektant gry:

„Jesteśmy bardzo podekscytowani tym faktem i wreszcie możemy poczuć, że to się dzieje naprawdę! Po latach ciężkiej pracy z dumą czekamy na premierę Dying Light 2 Stay Human.

Dla nas to kluczowy moment. Gra jest gotowa do produkcji, ale nie zwalniamy tempa. Fakt, że gra jest skończona i osiągnęliśmy złoty status na dwa miesiące przed premierą to świetny znak, ale nie oznacza on, że nasza praca dobiegła końca. Wciąż jest jeszcze kilka udoskonaleń i poprawek do wprowadzenia, a także chcemy zaimplementować uwagi od naszej społeczności. Jednak to co mamy na ten moment jest solidne i gotowe. Jestem niezmiernie dumny z całego zespołu! – dodaje Smektała”.

Jeśli jesteście zainteresowani Dying Light 2 Stay Human, to zapraszamy na nasze wrażenia z gry. Roger spędził w nowym świecie kilka godzin, by móc podzielić się konkretami i przedstawić wstępną opinię o pozycji.

Źródło: Twitter: DyingLightGame

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych