Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.06.2018 23:34
DYING LIGHT 2! Gameplay i zwiastun na konferencji Microsoftu!
6407V

Dying Light 2! Gameplay i zwiastun na konferencji Microsoftu!

TAK! TAK! TAK! Wrocławianie wkroczyli na konferencję Microsoftu! Dying Light 2 powstaje i gracze mogą szykować się na wielką produkcję, która zaoferuje fanom zombiaków niezapomniane wrażenia. Teraz poznajcie pierwsze informacje dotyczące gry oraz oglądajcie materiały! 

O powstaniu Dying Light 2 mówiło się od wielu miesięcy. Nikt raczej nie spodziewał się, że Techland nie będzie chciał rozwijać swojej uznanej na całym świecie marki, a jednocześnie deweloperzy systematycznie przypominali światu o pierwszej odsłonie serwując darmowe dodatki.

E3 2018 - Co? Gdzie? Kiedy? Rozkład jazdy!

Teraz możemy potwierdzić, że Dying Light 2 powstaje na zupełnie nowym silniku C-Engine – jest to nowa generacja technologii Techlandu, która została przygotowana specjalnie dla produkcji action-RPG i action-adventure, które pozwolą nam zatopić się w wielkich, otwartych światach.

Dying Light 2 przedstawia unikatową wizję postapokalipsy, nazwaną Współczesnym Średniowieczem. Gracze mogą szykować się na bezlitosną i brutalną rzeczywistość, w której naszym problemem nie będą wyłącznie zombie, ale przede wszystkim inni ludzie. Gra stawia oczywiście na walkę, parkour, ale również moralne i skomplikowane decyzje, które wpłyną na transformację chylącego się ku upadkowi miasta.

Produkcję zapowiedział Chris Avellone – nagradzany scenarzysta, który pełni przy produkcji rolę narrative designera. Tak grę zapowiada Paweł Marchewka, CEO Techlandu:

“Jesteśmy bardzo blisko naszej społeczności graczy i słyszeliśmy ich wyraźne głosy na temat oczekiwań wobec kontynuacji. Wiem, że musieli trochę na nią poczekać, dlatego tym bardziej cieszę się, że wreszcie możemy to powiedzieć: Dying Light 2 nadchodzi. Dying Light 2 to odważny krok w ewolucji marki. Połączenie cech leżących w DNA pierwszej odsłony z kompletnie nowymi sposobami na rozgrywkę. Po raz pierwszy w Dying Light gracze za pomocą swoich wyborów i czynów zdecydują o losach gnijącej metropolii. Chcemy dać im kompletnie nowy poziom swobody, zarówno w kwestii prowadzenia historii, ale też walki, parkouru i w każdym innym aspekcie gry” .

Na przedstawionych materiałach możecie zobaczyć siłę wyborów – w Dying Light 2 każdy wybór wpłynie na wydarzenia i nasze doświadczenie. Każda rozgrywka będzie niezwykle unikalna.

Tagi: Dying Light 2 e3 e3 2018 Microsoft pc playstation 4 Techland Xbox One