Rocket League Sideswipe już dostępne w Polsce. Darmowa gra zgarnia pochwały

Gry
955V
Rocket League Sideswipe już dostępne w Polsce. Darmowa gra zgarnia pochwały
Bartosz Dawidowski | 30.11.2021, 12:01

Rocket League wjechało w końcu z piskiem opon na rynek smartfonowy. Epic Games i Psyonix Studios przygotowały wydanie gry specjalnie przystosowane do sterowania na ekranach dotykowych.

Chodzi oczywiście o Rocket League Sideswipe. Psyonix uprościło w smartfonowej wersji niezwykle popularnej produkcji charakter gameplayu, tak by sterowanie na ekranach dotykowych działało w sensowny sposób. Zrezygnowano w Rocket League Sideswipe z kamery TPP, podążającej blisko za naszym samochodem, stawiając na perspektywę boczną. Wygląda na to, że było to bardzo dobre posunięcie, bo gra, która jest już dostępna w Polsce i innych krajach, w App Store (iOS) i Google Play (Android), zgarnia masę pochwał od fanów (średnia 8/10, wyciągnięta z ponad 13 tysięcy ocen w Google Play).

Do dyspozycji w Rocket League Sideswipe mamy mecze 1vs1 lub w drużynach (2vs2). Wygląda na to, że wydawca Rocket League Sideswipe ponownie rozsądnie opracował system free-to-play. Tak jak "duże" wydanie Rocket League, w smartfonowej propozycji nie znajdziemy motywów pay to win. Odblokować poprzez mikrotransakcje możemy w grze wyłącznie kosmetyczne akcesoria i ozdoby.

https://youtu.be/1knKmT4N-ZY
https://youtu.be/161aY3FuCIQ

Źródło: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.Psyonix.RL2D&hl=pl_pl

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper