Uncharted: Legacy of Thieves Collection zadebiutuje później niż oczekiwano? Sony mogło zdradzić datę premiery

Plotka
1020V
Uncharted: Legacy of Thieves Collection zadebiutuje później niż oczekiwano? Sony mogło zdradzić datę premiery
Iza Łęcka | 30.11.2021, 07:35

Naughty Dog i Sony wciąż oficjalnie nie potwierdzili konkretów dotyczących debiutu Uncharted: Legacy of Thieves Collection, jednak jeden z graczy dotarł do intrygującej informacji. Pakiet dwóch gier może znaleźć się na rynku w maju.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection zostało zapowiedziane kilka miesięcy temu i według planów zadebiutuje na początku 2022 roku. Deweloperzy odpowiedzialni za projekt tuż po ogłoszeniu poinformowali, że początkowo pakiet będzie dostępny na PlayStation 5, natomiast w późniejszym czasie trafi na PC.

W ostatnich tygodniach zremasterowany zestaw przygód poszukiwaczy skarbów otrzymał rating w Australii oraz w Stanach Zjednoczonych, zatem powoli możemy przygotowywać się na wiadomość o premierze.

Jak się okazuje, interesujące szczegóły zostały ukryte w kodzie Uncharted: Legacy of Thieves Collection na witrynie PlayStation Store. Wśród informacji pojawia się wzmianka o dacie „4 maja 2022 roku”, co może sugerować, że właśnie w tym czasie pakiet zadebiutuje na PS5.

Jeśli wskazana wiadomość zostanie potwierdzona, śmiało możemy mówić o małym opóźnieniu – przypomnijmy, że produkcje miały znaleźć się na rynku „na początku 2022 roku”. Mając jednak na uwadze, że Horizon Forbidden West zadebiutuje w lutym, a Gran Turismo 7 w marcu, Sony może zdecydować się na nieco późniejszy powrót Uncharted.

„Oficjalna strona Uncharted Legacy of Thieves zawiera datę 4 maja 2022 r. – może to być data premiery (lub coś innego?)”

Źródło: Twitter: NextGenPlayer

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych