Uncharted: Legacy of Thieves Collection nadciąga. Produkcja otrzymała pierwszy rating

News
3471V
Uncharted: Legacy of Thieves Collection nadciąga. Produkcja otrzymała pierwszy rating
Iza Łęcka | 09.11.2021, 12:58

Gracze, którzy wyczekują na odświeżony komplet poświęcony przygodom poszukiwaczy skarbów, mogą powoli szykować się do kolejnych ogłoszeń ze strony Sony. Produkcja została już oceniona na pierwszym rynku.

Podczas wrześniowego PlayStation Showcase Japończycy zrobili niemałą niespodziankę swojej społeczności, zapowiadając Uncharted: Legacy of Thieves Collection. Odświeżony pakiet, zawierający Uncharted 4: Kres Złodzieja oraz Uncharted: Zaginione dziedzictwo początkowo zadebiutuje wyłącznie na PlayStation 5, natomiast w późniejszym czasie zostanie udostępniony użytkownikom PC – za to wydanie odpowiada bowiem Iron Galaxy.

Wydaje się jednak, że premiera Uncharted: Legacy of Thieves Collection jest coraz bliżej. Choć Sony Interactive Entertainment nie ogłosiło jeszcze konkretnego terminu debiutu, pozycja została już oceniona przez australijski urząd klasyfikacyjny (Australian Classification Board). Oczywiście rating nie uwzględnia wcześniej nieznanych szczegółów, lecz daje nadzieję, że już niebawem wydawca pokusi się o następne wiadomości dotyczące kolekcji czy przedstawienie fragmentów rozgrywki w odświeżonej odsłonie – Naughty Dog wcześniej przekazywało, że w późniejszym czasie przedstawi całą listę zastosowanych ulepszeń.

Przypomnijmy, że na entuzjastów serii Uncharted czeka jeszcze jedna nie lada atrakcja. W lutym 2022 roku na ekranach kin zadebiutuje film „Uncharted” z Tomem Hollandem w roli głównej. Po przedstawieniu całkiem efektownego trailera, reżyser produkcji zdradził, że będzie to doświadczenie „zarówno dla hardcorowych fanów, jak i dla świeżaków”. Możliwe, że Sony planuje połączenie wydarzeń.

Źródło: https://wccftech.com/uncharted-legacy-of-thieves-collection-rated/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych