Resident Evil 4 Remake ujawniony przez aktora wcielającego się w Weskera? D.C. Douglas miał udostępnić grafikę

Plotka
1636V
Resident Evil 4 Remake ujawniony przez aktora wcielającego się w Weskera? D.C. Douglas miał udostępnić grafikę
Iza Łęcka | 29.11.2021, 07:42

D.C. Douglas miał okazję kilkukrotnie pracować przy serii Resident Evil, wcielając się w Alberta Weskera, lecz Capcom mógł w ostatnim czasie ponownie go zatrudnić. W trakcie live-streamu aktor nieoczekiwanie wspomniał o projekcie, a na potwierdzenie swoich słów przedstawił jedną z grafik koncepcyjnych.

O Resident Evil 4 Remake informujemy naszych czytelników od dawna. Pozycja zapowiada się na kolejne ambitne odświeżenie Capcomu, lecz jak dotąd mogliśmy się zapoznać z większą liczbą plotek niż potwierdzonych informacji. Swego czasu znany insider wspominał, że produkcja będzie się odznaczać rozbudowaną historią, a deweloperzy zmierzyli się z pewnymi problemami, więc do ratowania projektu został zaangażowany główny oddział zajmujący się serią. Japończycy wciąż nie ujawnili gry.

Najnowsza wiadomość może jednak zaintrygować wielu fanów IP, ponieważ pochodzi od D.C. Douglasa – aktor głosowy już kilkukrotnie użyczał głosu Albertowi Weskerowi i wiele na to wskazuje, że ponownie miał okazję wcielić się w tę postać.

Podczas audycji live-stream Amerykanin miał pochwalić się fanom, że został ponownie zaangażowany w projekt Japończyków, a na dowód przesłał do kilku osób grafikę koncepcyjną. Gdy sytuacja nabrała coraz większego rozgłosu, aktor usunął swoje konto na Twitterze.

„Tak więc dc douglas nie tylko złamał umowę NDA podczas transmisji na żywo, przyznając się do tego, że jest Weskerem w części „Separate Ways” nowego #re4remake, ale także wysłał grafikę koncepcyjną podarowaną mu przez @CapcomUSA_ @dev1_official

#REBHFun #wesker #ResidentEvil”

Nie możemy mieć pewności, że Douglas rzeczywiście opublikował grafikę, jednak fani jako dowód prezentują zdjęcia.

„Inni ludzie zgłosili się, mówiąc, że DC również podzielił się z nimi swoimi materiałami. DC wiedział, że łamie NDA i nadal to robił”.

O remake'u ponownie zrobiło się głośno, jednakże kolejni gracze zwracają uwagę na niepokojące zachowania aktora i przestrzegają przed kontaktem z nim:

„Ponieważ złamanie przez niego NDA przyciąga uwagę, chciałem to również zostawić tutaj. DC oferuje usługi seksualne w zamian za zaproszenia na konwenty”.

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/resident-evil-4-remake-art-allegedly-shared-by-wesker-voice-actor/

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych